فضای کاری مشترک رابین

معرفی فضای کاری مشترک رابین
مقاله ای جامع برای توضیح فضای کاری مشترک در شرکت رابین

فضای کار مشترک (اشتراکی) چیست؟

فضای کاری مشترک اصلاح نسبتا جدیدیِه که در چند سال گذشته اون رو زیاد شنیدیم. در حالت کلی می‌تونیم بگیم که فضای کاری مشترک نقطه مقابل سازمان‌ها و کسب و کارهای سنتیه، چون سازمان‌های سنتی ساختار سلسله مراتبی دارن که در اون بخش‌های مختلفی وجود داره.

در سازمان‌های سنتی کارمندان هر بخش اتاق مجزایی دارند و در راستای هدف بخش خودشون تلاش میکنن. ایراد اصلی که میشه برای سازمان‌های سنتی در نظر گرفت اینه که بخش‌های مختلف سازمان به صورت مجزا از هم عمل میکنن. در حالی که توی کسب و کارهای امروزی ارتباط صمیمی وجود داره. چون همگی در راستای یک هدف کلی که هدف اصلی سازمانشونِ تلاش میکنن. اما فضای کاری مشترک یک مبحث جدیدی که در ادامه به بررسی اون میپردازیم.

اگه با محیط کاری استارتاپ‌ها و فضای کار مشترک آشنایی نداشته باشین، احتمالا فعالیت تیم‌های کاری مختلف در کنار سایر فریلنسرها در نگاه اول براتون عجیب باشه. اما امروزه دیگه تفکر سنتی رفته رفته از بین میره. از این رو همه کسب و کارها دوست دارن خودشون رو با قوانین و تفکرات جدید وفق بدن. اگه شما هم دوست دارید در مورد فضای کار مشترک بیش‌تر بدونید، با رابین همراه باشید تا همه نکات مربوط به این محیط کاری رو در اختیارتون قرار بده.

معرفی فضای کاری مشترک رابین

تعریف فضای کار اشتراکی

معرفی فضای کاری مشترک رابین

فضای کار مشترک معمولا شرکتی با فضای نسبتا بزرگ شامل چندین میز کار گروهی و صندلی است. که افراد مختلف در ازای پرداخت مبلغ کمی به صورت ماهیانه در آن مستقر میشن.

نکته قابل توجهی که در زمینه فضای کار مشترک باید در نظر بگیریم اینه که تنها استارتاپ‌ها و کسب و کارهای جدید نیستن که برای ادامه یا شروع کسب و کارشون در فضای کاری مشترک مستقر میشن. بلکه فریلنسرها و افراد موفق زیادی هستن که دوست دارن در فضایی کاملا پویا کار خودشون رو ادامه بدن.

فضای کار مشترک محیطی مناسب برای کسب و کارهای نوپا و فریلنسرهایی هست که قصد دارن در هزینه‌های خودشون صرفه جویی کنن.